איך לגלות מי עוקב אחריכיים דרך הסמארטפון! – באזזי

איך לגלות מי עוקב אחריכיים דרך הסמארטפון!


568
568 points

בטיחות צריכה להיות תמיד בראש סדר העדיפויות שלנו. בעזרת מספר קודים קצרים בלבד, תוכל לברר פרטים נוספים על הגדרות הטלפון שלך ולבדוק אם ההודעות והמידע שלך מוגנים ואם אתה נמצא במעקב.

אספנו בשבילכים כמה קודים שימושיים וחשובים ביותר עבור טלפונים חכמים הכל במאמר אחד, יחד עם כמה הנחיות עבור אלה אשר מודאגים על היותו במעקב.

*#21#

באמצעות קוד זה, תוכל לברר אם השיחות, ההודעות ונתונים אחרים שלך מופנים. מצב הסוגים השונים של הסחות דעת המתרחשות יחד עם מספר המידע המועבר אליו יוצג על מסך הטלפון. פונקציה זו נקבעת לרוב על ידי שותפים קנאים או הורים שמנסים להגן על הילדים מפני דואר זבל או פושעים. אנשים קשישים לעתים קרובות להיות קורבנות של פרקטיקה זו כאשר הם להשאיל את הטלפון שלהם זר לבצע שיחה אחת. אם הם עושים זאת, הם מסתכנים בכך שיש להם מידע על מקום מגוריהם, על מי הם חברים ובני משפחה, על ההרגלים שלהם ועל הפעילויות היומיומיות שלהם, ואפילו על הנסיבות הכלכליות שלהם עברו על פושעים.

*#62#

חייג קוד זה אם אתה רוצה לגלות היכן שיחות, הודעות ונתונים מופנים מחדש אם נראה כי אף אחד לא יכול לעבור אליך. רוב הסיכויים במקרה זה כי שיחות קוליות שלך להיות מנותב לאחד המספרים של הטלפון הסלולרי שלך.

##002#

זהו קוד אוניברסלי לכיבוי כל צורות ההפניה מחדש מהטלפון. זה רעיון טוב להשתמש בו לפני שאתה צריך להשתמש נדידה. במקרה זה, כסף לא יילקח בחשבון שלך עבור שיחות שמנותבות כברירת מחדל לדואר הקולי שלך.

*#06#

בעזרת קוד זה, אתה יכול למצוא את IMEI (הבינלאומי ציוד נייד מזהה). אם אתה יודע את המספר הזה, תוכל למצוא את הטלפון שלך אם מישהו גונב אותו. כאשר מופעל, המיקום שלו מועבר אוטומטית למפעיל הרשת גם אם הוכנס כרטיס SIM אחר. אם מישהו יודע את מספר ה- IMEI שלך, הם יכולים לגלות את המודל ואת המאפיינים הטכניים של הטלפון שלך.


What's Your Reaction?

כעס כעס
240
כעס
LOL LOL
211
LOL
OMG OMG
121
OMG
מבלבל מבלבל
120
מבלבל
פאדיחה פאדיחה
31
פאדיחה
כיף כיף
301
כיף
אהבה אהבה
180
אהבה
win win
30
win

תגובות