האבא הזה היה כל כך משועמם שבמקום לצלם את המשפחה שלו בדרך רגילה הוא צילם כך: – באזזי

האבא הזה היה כל כך משועמם שבמקום לצלם את המשפחה שלו בדרך רגילה הוא צילם כך:


627
627 points

שמי קייט ויילנד. אני אמא מאושרת של שלושה ילדים ואת היוצר שמאחורי טעים (וגם מגוחך) צילום מזון סדרה שלנו עקיצות המשפחה (#ourfamilybites).

אני תמיד הייתי תומך מאסיבי של האמנויות ולימדתי דרמה ודאנס במשך שנים רבות, הייתי להוט להיכנס לצד הצילום של הדברים. הטכניקה הכפויה של צילום הפרספקטיבה הייתה מעניינת אותי במיוחד – ידעתי שיהיה כיף להתחיל סדרה שבה המשפחה שלנו יכולה להביט אחורה ופשוט לצחוק. רעיונות התלבושת הם אינסופיים ואני להוט ליצור ולהציג עיצובים חדשים.

הפרויקט האחרון שלי כולל מזון ומשפחה שלי, כך שאתה יכול לעתים קרובות למצוא אותי מחזיקים חתיכות שונות של גרגר מול עדשת המצלמה שלי בניסיון להתלבש המשפחה שלי תלבושות מזון ייחודי. אחרי שתמונת הסושי שלנו הלכה ויראלית, חשבתי 'טוב, אנשים לא ממש שונאים את זה – אז אני ארים את הסטייקים (HA!) ונמשיך את הפרויקט עם כמה מאכלים אחרים'. אני מבין שיש כאלה שמצאו את הסדרה 'לא נעימה', אבל אני מקבל גל של אנרגיה בכל פעם שאנשים מדברים על העבודה שלי. כמו שאומרים; "לעולם אל תניח לחוות דעתם של אחרים להשפיע על הוצאתך להורג".

למען האמת, החלק הקשה ביותר של התהליך הוא עצר את עצמי מאכילת האביזרים לפני סיום הצילומים. אני כבר הרוויח כמה קילוגרמים בתהליך אבל זה הכל שווה את זה בגלל #ourfamilybites כבר משחת הכי טוב.

מידע נוסף: Instagram | kweilz.com

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test

 

Kweilz-List-Test


What's Your Reaction?

כעס כעס
90
כעס
LOL LOL
60
LOL
OMG OMG
271
OMG
מבלבל מבלבל
270
מבלבל
פאדיחה פאדיחה
180
פאדיחה
כיף כיף
151
כיף
אהבה אהבה
30
אהבה
win win
180
win

תגובות