זה מה שקורה לגוף שלכם כשאתם ישנים ביחד עם הכלב שלכם! – באזזי

זה מה שקורה לגוף שלכם כשאתם ישנים ביחד עם הכלב שלכם!


586
586 points

אנחנו עושים הרבה דברים קטנים לפני שאנחנו הולכים לישון, או אפילו בזמן שאנחנו ישנים – כדי לעזור לבריאות שלנו לטווח הארוך. אם אי פעם חששתם על לחלוק את המיטה שלכם ביחד עם החברים ההולכים על- 4 שלכם, כדאי להפסיק לחשוב כך, ולעשות את ההפך הגמור!

ישנם הרבה יתרונות בריאותיים הקשורים לכך שתישנו עם החברים על- 4 שלכם. מה גם, מחקר אחד טען כי נשים, נהנות במיוחד מיותר יתרונות כאשר הן ישנות עם הכלב שלהן מאשר שאר בני האדם.

 

1. מפחיתים סטרס ולחץ.

כלבים הם כבר בשימוש כמו חיות מחמד טיפול פופולרי. בגלל זה, הם יכולים לספק לך נוחות בזמן במיטה. פשוט ליטוף את הכלב משחרר כימיקלים מרגיעים, גם כאשר אתה בבית הדגיש ביותר שלך.

 

2. כלבים מספקים לכם הגנה.

כלבים יכולים להתריע בפניכם על בעיות, ללכת אחרי תוקף או פשוט לשמור על החברה. ידע זה יכול גם לנחם אותך, גם בזמן שאתה ישן, בעצם בידיעה שאתה מוגן על הפגיעים ביותר שלך. זה יכול לעזור לך להירגע לישון טוב יותר.

3. כלבים מספקים חום.

כלבים כבר מגיעים עם מעילי פרווה, אז אתה יודע שהם דובון האולטימטיבי. אם אתה חי באזורים עם טמפרטורות קרות יותר שמיכה או דוד אישי לא לחתוך אותו או מספיק בשבילך, כלב יכול כנראה למלא את ההבדל.

 

4. כלבים עוזרים לכם להרדם מהר יותר.

כלבים יכולים לרפא את התקף המשותף של נדודי שינה, בניגוד כבשים, אתה אפילו לא צריך לספור אותם! על פי מחקר, כמו כלבים לעזור להפחית את הלחץ, הם יכולים לעזור לך להירדם מהר יותר ולהרגיע את המוח.

 

5. כלבים עוזרים לכימיה במוח.

כלבים נעשו באמת להיות החבר הכי טוב של האדם. לגעת בהם משחרר אוקסיטוצין, כימיקל עם יתרונות מרובים למוח: הגברת הרגשות של רגיעה, אמון ויציבות פסיכולוגית. כלבים עוזרים הן למוח והן לבריאות הנפש.

 

6. כלבים יכולים לצאת מדיכאון.

כלבים כבר שם לנו כאשר אנחנו צריכים אותם, אז הם החבר המושלם לעודד אותנו. מבחינה כימית, אוקסיטוצין זה יכול למעשה להגביר את תחושת האושר ודיכאון הפוך.


What's Your Reaction?

כעס כעס
300
כעס
LOL LOL
270
LOL
OMG OMG
180
OMG
מבלבל מבלבל
180
מבלבל
פאדיחה פאדיחה
90
פאדיחה
כיף כיף
60
כיף
אהבה אהבה
240
אהבה
win win
90
win

תגובות

שתף עם חבר